W dniach od 8.07.2023 do 23.07.2023 firma jest nieczynna z powodu urlopu. Wysyłka zamówień złożonych w tych dniach będzie realizowana od 24.07.2023.

Wysyłka, dostawa

Dowiedz się więcej o naszych sposobach wysyłki towarów

 1. Dostawa Towaru odbywa się za pośrednictwem operatora Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej lub w inny sposób zaakceptowany przez strony niewiążący się z nadmiernymi i nieuzasadnionymi kosztami po stronie Sprzedawcy i Klienta.
  1. InPost – przesyłka kurierska po przedpłacie – 17,00 zł
  2. InPost – przesyłka kurierska za pobraniem – 22,00 zł
  3. Pocztex48 – przesyłka Poczta Polska po przedpłacie – 27,50 zł
  4. Pocztex48 – przesyłka Poczta Polska za pobraniem – 29,00 zł
  5. Odbiór osobisty – dla osób mieszkających lub pracujących w Limanowej istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (dotyczy zamówień opłaconych z góry).
 2. Zamówione Towary dostarczane są zgodnie z wyborem Klienta bądź to bezpośrednio na adres Klienta wskazany w internetowym formularzu składanego zamówienia i potwierdzonego przez Klienta, jako adres do wysyłki lub odbierane osobiście w punkcie odbioru osobistego pod adresem podanym w trakcie wykonywania zamówienia.
 3. Towar zawsze zapakowany jest w sposób odpowiadający jego właściwościom, tak aby nie ulegał podczas transportu uszkodzeniom, utracie bądź zniszczeniu.
 4. Klient na bieżąco jest informowany o kosztach dostawy, są one podawane w trakcie wypełniania przez Klienta internetowego formularza zamówienia. Wysokość kosztów wysyłki zależy od kraju do którego wysyłane jest zamówienie, ilości zamawianych towarów ich wagi oraz sposobu nadania przesyłki.